Usługi

Potrzebujesz innowacyjnego marketingu, odważnych kreacji oraz sprawdzonych rozwiązań sprzedażowych?

Dobrze trafiłeś!

W naszej agencji odnajdziesz ludzi, którzy mają otwarte umysły, zmysł biznesowy, chęci i umiejętności.
Zobacz w czym się specjalizujemy!
Content marketing, blog, notka prasowa, reklama, w każdym przekazie dbamy, aby dialog był wyrazisty i przynosił korzyści naszym klientom.
Strategie PR
Chcesz być widoczny? Lepiej nie mogłeś trafić. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w prasie, TV, Internecie.
Kampanie reklamowe
Przygotujemy dla ciebie kampanie w SM, poprowadzimy konto firmowe, założymy konta, zadbamy o szatę graficzną i właściwą komunikację. Pracujemy na: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Twitter, Instagram.
Social Media
Kreujemy marki, wprowadzamy na rynek, tworzymy cały wachlarz narzędzi promocyjnych i sprzedażowych. Stworzymy koncept, wymyślimy nazwę, przygotujemy wszelkie materiały BTL, Idenyfikacje Wizualną, przeprowadzimy kampanię.
Branding
To sztuka inspirowała i inspiruje świat. Sztuka to też praca. Tworząc kreację, wizualizacje 3D, projektując strony www, wymyślając koncepcje, staramy się przekazywać w odbiorze coś więcej, tworząc unikatowe produkty i marki.
Design
Budujemy skuteczny CSR dla firm. Z nami zorganizujesz również udany wyjazd firmowy, imprezę integracyjną. Dla Ciebie przygotujemy projekt sprzedażowy, konkurs, loterię. Jesteśmy kreatywni, pracowici i skuteczni w działaniu!
Events
Odpowiednie rozmieszczenie asortymentu to lepsze efekty sprzedażowe, ale nie tylko. Pomagamy w planowaniu i tworzeniu sieci sprzedaży, dostosowując możliwości do jak najlepszego efektu sprzedażowego. Szkolimy, planujemy, wprowadzamy.
Merchandising
Dobry design, skuteczne programowanie, udana komunikacja to podstawa w naszym działaniu.
Strony www
 
Naszą współpracę zaczniemy od poznania, zebrania informacji. Zweryfikujemy konkurencję, dobierzemy właściwe narzędzia, kanały dotarcia, przygotujemy zrównoważony plan rozwoju, pamiętając o możliwościach budżetowych.
Strategie marketingowe
Przeprowadzimy kampanię outdoorową, dobierając odpowiednie narzędzia. Utrwalimy i wypromujemy wizerunek twojej firmy, wzmocnimy sprzedaż.
Outdoor
redspot RED SPOT MARKETING & PR AGENCY
Mełgiewska 11 lokal 19,
20-209 Lublin
NIP: 946 228 10 09

tel: +48 504 529 545
redspot@redspotagency.pl
godziny otwarcia: pon - pt: 9.00 - 16.00.
RED SPOT MARKETING & PR AGENCY
Mełgiewska 11 lokal 19, Lublin
+48 504 529 545 redspot@redspotagency.pl